"Tifosi" – це італійске слово, що означає супер фаната, захоплену людину – ким насправді є засновники та співробітники компанії, і ті, для кого вони роблять свої фантастичні окуляри. Головною метою компанії є надання технічно просуненої оптики для любителів всіх видів спорту та активного відпочинку. Вся продукція проектується та тестується для Ваших улюблених занять – неважливо, чи Ви біжете 5км дистанцію, їдете свою першу сотню км або граєте в гольф в неділю. Слово Tifosi характеризує нас. Ми - яскраві шанувальники нашого продукту, нашого спорту, нашого способу життя. Компанія пропонує широкий вибір лінз та оправ різноманітних відтінків, для будь-яких умов освітлення, відповідно до Ваших особистих переваг.

Новини

22 12
22.12.2016

Нова колекція окулярів TIFOSI 2017

Хочеш змінити стиль – зміни дужки! Цей слоган можна сміливо використовувати для нової колекції окулярів американського бренду Tifosi 2017 року .

25 03
25.03.2016

Нова Колекція TIFOSI 2016

     Трендовий дизайн, високотехнологічні матеріали, максимальний комфорт та надійний захист - все це характеристики нової колекції найкращих спортивних сонцезахисних окулярів TIFOSI. Широкий асортимент моделей на будь-який смак як для спорстменів так і для любителів активного стилю життя

Зворотній зв`язок